Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej

  • Bojano (pow. wejherowski), pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Maximus A.Domalik Sp.j.

    Maximus Solaria to lider pośród dostawców w branży solaryjnej. Podstawą naszej działalności jest współpraca
    z największymi na świecie producentami sprzętu opalającego, kosmetyków oraz bogate portfolio marek własnych. Firma istnieje od 2001 roku i nieustannie się rozwija na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Obecnie do naszego biura w Bojanie k/Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bojano (pow. wejherowski)

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B na ustalonych rynkach,
    • utrzymywanie relacji ze stałymi klientami (praca na częściowo wypracowanej bazie klientów),
    • telefoniczna obsługa klientów i udzielanie informacji na temat bieżącej oferty produktowej,
    • wpływ na tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na podległych rynkach,
    • monitorowanie działań konkurencji, analiza trendów rynkowych,
    • udział w ciekawych projektach sprzedażowych, m.in. targach.

    Wymagania:

    • biegła znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (warunek konieczny - praca w języku angielskim),
    • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego - umożliwiająca swobodną komunikację,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,
    • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, Internet),
    • gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych (okazjonalnie).

    Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • pracę w przyjaznej atmosferze,
    • możliwość rozwoju,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników),
    • nowoczesne narzędzia do pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Maximus A.Domalik Sp.j. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Maximus A.Domalik Sp.j. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Startowej 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.