Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej i Eksportu

LSJ HR GROUP

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
Dla naszego Klienta z branży elektronicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej i EksportuNumer ref.: Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twoje zadania:

  • Obsługa zagranicznych partnerów handlowych
  • Realizacja określonego planu i celów sprzedażowych
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych oraz konkurencji
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących kanałów dystrybucji oferowanych produktów
  • Uczestnictwo w międzynarodowych wystawach i targach branżowych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i aktywność w prowadzeniu procesu handlowego
  • Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania zagranicznych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię zadaniową
  • Dofinansowanie do karty sportowej i usługi smart lunch
  • Możliwość pracy w jednym z dwóch regionów: Kraje Bałtyckie + Półwysep Skandynawski, kraje Europy Zachodniej (Hiszpania, Francja, Wielka Brytania i Irlandia)
  • Umowę o pracę lub każda inna w zależności od preferencji kandydata
  • Szkolenia sprzedażowe, produktowe i inne
Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne