Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

APPARTME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Dworska 1a, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Dworska 1a

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie partnerów/dystrybutorów na rynkach zagranicznych

  • Obsługa klientów zagranicznych

  • Prowadzenie szkoleń oraz prezentacji produktowych

  • Współpraca przy rozwoju produktu w zakresie identyfikacji potrzeb klientów,

  • Skuteczna realizacja postawionych celów

  • Przygotowywanie raportów ze współpracy z partnerami

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa i determinacja w działaniu

  • Min. 2 letnie doświadczenie w rozwoju biznesu oraz budowy dystrybucji na rynkach zagranicznych

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami celnymi, izbami handlowymi oraz legalizacją dokumentów

  • Doświadczenie w logistyce we współpracy z krajami spoza UE mile widziane

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (dodatkowo dobra znajomość j. rosyjskiego i/lub hiszpańskiego i/lub francuskiego i/lub niemieckiego będzie mocnym atutem)

  • Raportowanie do dyrektora eksportu

To oferujemy

  • Wsparcie we wdrożeniu oraz mentoring doświadczonych członków zespołu

  • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze

  • Szkolenia

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity (np. multisport, pakiety medyczne)

  • Integrację zespołową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Zostań częścią zespołu profesjonalistów i buduj z nami nowy standard dla klientów. Szukamy osób o nieszablonowych umysłach, dla których sprzedaż to pasja. Dołącz do otwartego, nastawionego na rozwój środowiska i zmieniaj z nami oblicze rynku smart devices w Polsce i za granicą!

Przewiń do profilu firmy