Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej

eLeader Sp. z o.o.

  • Nałęczowska 16, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nałęczowska 16

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz współpraca z klientami i partnerami biznesowymi;

  • sprzedaż oprogramowania opartego na sztucznej inteligencji;

  • negocjowanie umów, warunków współpracy i przygotowywanie ofert handlowych;

  • analiza rynku i konkurencji;

  • udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach i seminariach branżowych.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta w sektorze B2B lub B2C;

  • doświadczenie w branży FMCG/CPG;

  • język angielski na poziomie minimum C1 wg Rady Europy (wymóg konieczny);

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne;

  • nastawienie na cele i osiąganie wyników;

  • umiejętność pracy w zespole i efektywne zarządzanie własnym czasem;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane

  • znajomość branży IT;

  • znajomość dodatkowego języka obcego;

  • doświadczenie w pracy z narzędziami typu PowerBl;

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do rozpoznawania obrazu.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwość pracy zdalnej;

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych;

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole;

  • współfinansowanie programu MultiSport i prywatnej opieki medycznej;

  • a także imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

eLeader to dynamicznie rozwijająca się polska firma high-tech, posiadająca wiele własnych produktów wdrożonych już w ponad 80 krajach świata. Jesteśmy pionierem na rynku aplikacji mobilnych i biznesowych, laureatem konkursów i rankingów branżowych w Polsce i na świecie (Deloitte Fast Technology, Red Herring Top 100, Juniper Research, Gartner). Więcej informacji znajduje się tutaj: https://eleadergroup.com/

Przewiń do profilu firmy