Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży zagranicznej na rynek niemiecki

XL MEDIAO firmie

  • Gojawiczyńskiej 22
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

XL MEDIA

Gojawiczyńskiej 22

Łódź

Firma XL Media drukarnia wielkoformatowa istnieje na rynku od 2005 r. Od początku główną działalnością firmy był druk wielkoformatowy i tak jest do dzisiaj. Od 2011 r. firma skupia się na sprzedaży zagranicznej.

W celu zapoznania się z profilem naszej działalności zapraszamy na stronę internetową: xlmedia24.de

Aktualnie poszukujemy kandydatów nastawionych na sukces z zaangażowaniem do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów handlowych
  • Obsługa handlowa klientów
  • Pozyskiwanie informacji rynkowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Organizowanie akcji promocyjnych
  • Realizowanie planu sprzedaży
  • Raportowanie efektów pracy

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Doskonała komunikacja przez telefon
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność budowania relacji z klientem oraz zdolności negocjacyjne
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła obsługa komputera  (Pakiet Office, Internet)
  • Znajomość i doświadczenie w branży reklamowej (druk wielkoformatowy) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przeszkolenie oraz wsparcie w trakcie realizacji zleceń
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne