Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej - rynki bałtyckie

Ultima Displays Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszcz Gdański, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Ultima Displays Polska Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem i dostawcą szerokiego asortymentu systemu wystawienniczego oraz przenośnych rozwiązań dla marketingu.

Ultima Displays Polska Sp. z o.o. poszukuje osób
do działu sprzedaży zagranicznej na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • prowadzenie i koordynacja realizacji zamówień zagranicznych - przyjmowanie i potwierdzanie zamówień sprzedaży,
  • pozyskiwanie nowych klientów telefoniczne i we współpracy z handlowcami w terenie,
  • opieka nad istniejącymi klientami,
  • budowa i weryfikacje baz danych,
  • doradztwo w zakresie rozwiązań z oferty firmy,
  • kontrola kredytowa zamawiających,
  • obsługa reklamacji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie/ wyższe,
  • bardzo dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • dobra znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • pracowitość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów z Klientami,
  • dobra znajomość MS Office,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy,
  • ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w międzynarodowym zespole,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość korzystania z systemu Benefit,
  • szkolenia wspomagające rozwój osobisty,
  • wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy