Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z j. angielskim w branży suplementów i odżywek

7FIT S.A.O firmie

7FIT S.A.

aleja Armii Krajowej 8c

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz rynkowych. Tworzenie baz potencjalnych klientów. Kontakt z potencjalnymi klientami. Obsługa istniejących odbiorców. Utrzymywanie jak najlepszych relacji z odbiorcami.

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie na stanowisku handlowym na rynku zagranicznym

  • znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Dobra znajomość branży suplementów, odżywek, parafarmaceutyków, zdrowiego odżywiania.

To oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat w stabilnej firmie

  • praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku

  • godziny pracy 8-16

  • przejrzystość obowiązków

  • okres wdrożenia do obowiązków

  • pomocny i dobrze działający zespół

7FIT S.A.

Firma 7FIT S.A. – właściciel marki 7Nutrition - jest dynamicznie rozwijającym się producentem odżywek i akcesoriów dla sportowców.

Mamy młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy przy udziale jednych z najlepszych na świecie kulturystów tworzą niszowe produkty dla pasjonatów sportów siłowych i kulturystyki.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy