Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej z językiem angielskim

ZAGRODA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

ZAGRODA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Zakopiańska 9

Kraków

ZAGRODA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - eksporter maszyn rolniczych o ugruntowanej od ponad 25 lat pozycji na rynkach całego świata poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ZAGRANICZNEJ
Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów zagranicznych
  • przygotowanie i przedstawianie ofert handlowych, efektywna sprzedaż produktów, podpisywanie zamówień oraz monitorowanie ich realizacji
  • rozwój i zwiększenie sprzedaży na wyznaczonych rynkach eksportowych
  • współpracę z pozostałymi działami
  • uczestnictwo w zagranicznych i polskich targach branżowych

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość innych języków obcych
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży zagranicznej
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielności w działaniu i dobra organizacja pracy
  • sumienność i odpowiedzialność
  • umiejętność współpracy w grupie
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów za granicę

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę
  • atrakcyjny, wspierający sprzedaż system wynagradzania
  • pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy