Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem niemieckim

Amex Stationery Sp. z o.o. O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Amex Stationery Sp. z o.o. - importer i dystrybutor artykułów biurowych i szkolnych.
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, a jednocześnie nowoczesną i dynamiczną.

Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej z językiem niemieckim

Numer ref.: EX-2009

Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

  • pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z nowymi klientami biznesowymi na rynkach niemieckojęzycznych
  • rozwój sprzedaży u obecnych klientów
  • negocjowanie i ustalanie warunków handlowych oraz przygotowanie ofert
  • kompleksowa obsługa i pozyskiwanie nowych zamówień od Klientów
  • reprezentowanie firmy na targach oraz międzynarodowych wydarzeniach branżowych
  • badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • realizacja celów sprzedażowych
  • monitorowanie potencjału klientów na danym rynku

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy spełnienia następujących wymagań:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • gotowość do podróży służbowych
  • mile widziane doświadczenie w handlu zagranicznym

Firma oferuje:

  • stabilne i przyjazne środowisko pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • pakiet socjalny – dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe w firmie
  • perspektywy rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Amex Stationery Sp. z o.o.z siedzibą w Krakowie, ul. Sikorki 2 (Administrator Danych Osobowych, zwany dalej Amex), zgadzasz się na przetwarzanie przez Amex Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść w nim następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Amex Stationery Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji, jednak nie dłuższy niż 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 1 roku.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy