Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej z Językiem Włoskim

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BLUE LIGHT EWA REJDAK

    Jesteśmy młodym, międzynarodowym zespołem ludzi z pasją, którzy nie boją się wyzwań. Pracujemy w innowacyjnej firmie automotive i wciąż się rozwijamy i chcemy sięgać po więcej. Dlatego szukamy ciekawych, przebojowych ludzi dla których poszukiwanie kontrahentów na całym świecie stanie się niezwykłą przygodą. Wyruszcie w nią z nami, a będziecie mieli możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc i poznacie nietuzinkowych ludzi

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach włoskim
    • obsługa procesu zamówień
    • nawiązywanie oraz rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
    • współpraca z działem operacyjnym w zakresie wdrożenia do obsługi pozyskanych klientów
    • prowadzenie rozmów handlowych, przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
    • bieżące monitorowanie rynku i identyfikacja potencjalnych kontrahentów a także zmian i trendów dotyczących branży automotive
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub w trakcie
    • doświadczenie na stanowisku operacyjnym związanym ze sprzedażą B2B
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i włoskiego
    • doskonałe zdolności interpersonalne
    • umiejętności negocjacyjne
    • skuteczne rozwijanie partnerskich relacji z klientami
    • bardzo dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • pracę w biurze w Gliwicach  w prężnie rozwijającej się firmie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • system motywacyjny (wynagrodzenie, premia, samochód służbowy)
    • możliwość udziału w zagranicznych wyjazdach eventowych i targowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.