Specjalista ds. Sprzedaży - Zakład Transformatorów Mocy

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Specjalista ds. Sprzedaży
    (Zakład Transformatorów Mocy)
    Workplace: Łódź
    W związku z rozwojem naszego Zakładu Transformatorów Mocy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Osoba zatrudniona na tym stanowisku bedzie odpowiedzialna za prowadzenie i realizacje strategii sprzedazy transformatorów mocy.
    Zadania:
    • Aktywne prowadzenie sprzedaży transformatorów mocy na rynkach eksportowych;
    • Analiza zapytań ofertowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych;
    • Prowadzenie uzgodnień technicznych w zakresie sprzedawanych produktów;
    • Utrzymywanie bezpośrednich relacji z klientami wewnetrznymi i zewnetrznymi;
    • Udział w opracowaniu i realizacji strategicznych planów marketingowych;
    • Kontrola terminowości i wolumenu pozyskiwania zamówień.
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalajaca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku;
    • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
    • Komunikatywność pozwalajaca na swobodne prowadzenie rozmów techniczno-handlowych i wykonywanie prezentacji produktu;
    • Umiejetność pracy pod presją czasu;
    • Nastawienie na realizację celów;
    • Doskonała organizacja własnej pracy;
    • Gotowość do podróży służbowych,
    • Prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy:
    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
    • Miłą atmosferę pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

    Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.