Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

ELKABEL Sp.j.O firmie

  • Zamość
    Zamość, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż asortymentu i obsługa klientów hurtowni;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i wycen dla klientów;
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;
  • Rozwijanie sprzedaży – pozyskiwanie nowych klientów;
  • Podstawowe wsparcie techniczne dla instalatorów (doradztwo, wycena, zamiana)
  • Koordynowanie realizacji zleceń od klientów;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami
  • Kierowanie samochodem służbowym typu BUS,
  • Dostawa do kontrahentów zamówionego asortymentu,
  • Odbiór od kontrahentów towarów i opakowań,
  • W razie potrzeby prace magazynowe związane z przyjmowaniem i wydawaniem towarów,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych z klientami;
  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziana znajomość branży elektrycznej;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność wyznaczania sobie celów i ich realizacja;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;

To oferujemy

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Przejrzyste zasady wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym;
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności;
  • Pracę w przyjaznym i otwartym zespole;
  • Dodatkowe benefity (m. in. ubezpieczenie na życie, karty Multisport, Opieka medyczna).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe, realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zaznaczając w tytule numer referencyjny ZA/SP/21

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Sprzedaży, Zamość