Oferta pracy

Specjalista ds. sprzedaży

KLW sp. z o.o.O firmie

2 500‐3 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Lubelska 46
    Zamość, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

KLW sp. z o.o.

Lubelska 46

Zamość

Dział sprzedaży fototapet na wymiar w stabilnie działającej i rozwijającej się firmie KLW Sp. Z oo ogłasza konkurs na stanowisko „Opiekun klienta”.

Firma KLW rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Dziś pracujemy na rynkach Polski, Niemiec, Francji i Włoch. Jesteśmy zespołem młodych profesjonalistów. Mamy kreatywną atmosferę, ciekawe zadania i przyjazny zespół.

W związku z rozwojem firmy powiększamy nasz zespół. Jeśli lubisz komunikować z ludźmi, doradzać, konsultować i pomagać w wyborze, uważasz że jesteś profesjonalem w sprzedaży, jeśli jesteś gotowy na zmiany i zmienianie otaczającego Cię świata, czekamy i szukamy Ciebie!

Opis stanowiska:

  • Odbierać telefony i zamówienia, wprowadzać je do systemu
  • Pomagać klientom i kochać ich!

Wymagania:

  • Nie boisz się pracy z klientami przez telefon
  • Czy jesteś gotowy, aby pokochać wszystkich naszych klientów ze wszystkimi ich zaletami i wadami
  • Czy jesteś gotowy do pracy nad niestandardowymi przypadkami i nadal się rozwijasz
  • Jesteś zorientowanym na wyniki graczem zespołowym
  • Posiadanie komputera i słachawek

Oferujemy:

  • Ciągłe szkolenia i rozwój swoich kompetencji
  • Zespół młodych pracowników
  • Bieżące szkolenia, warsztaty i seminaria

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy