Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży ze znajomością języka chorwackiego, niemieckiego lub szwedzkiego

Tivron

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontaktujesz się wyłącznie telefonicznie z klientami rynków zagranicznych;

  • obsługujesz połączenia wychodzące i przychodzące;

  • odpowiadasz za dosprzedaż produktów – Twoje główne zadanie w trakcie rozmowy to przekonanie klienta do zakupu produktu;

  • uzupełniasz bazę danych klientów;

  • szlifujesz umiejętności poprzez szkolenia, coachingi i dążysz do osiągnięcia swoich celów.

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się jednym z języków: chorwacki, niemiecki lub szwedzki (Twoja codzienna praca to rozmowy telefoniczne);

  • czujesz się jak ryba w wodzie podczas rozmów telefonicznych i jest gotowa prowadzić dziennie ok. 30-40 rozmów;

  • jesteś dostępna/ny w pełnym wymiarze godzin;

  • odważnie dążysz do celu, wszędzie widzisz szanse;

  • postrzegasz call center jako możliwość rozwoju, chcesz poznać tajniki telefonicznej sprzedaży;

  • tak jak my wiesz, że wszystko jest możliwe i każdy produkt można sprzedać!

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8-godzinny tryb pracy pomiędzy 8 a 20);

  • wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy i wypracowanej przez Ciebie prowizji (zarobki od 4000 netto w górę);

  • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną – umowa zlecenie/umowa o dzieło/b2b;

  • PRACĘ ZDALNĄ z dowolnego miejsca;

  • niezbędne narzędzia do pracy;

  • współpracę opartą na jasnych zasadach;

  • dodatkowe benefity, z których możesz skorzystać: dofinansowanie do karty multisport, opieki zdrowotnej;

  • wewnętrzne szkolenia i warsztaty, które pozwolą Ci szlifować swoje umiejętności;

  • możliwość rozwoju umiejętności językowych poprzez codzienny kontakt z klientami.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Tivron

Poznaj z nami świat telefonicznej sprzedaży! Odkryj swoje możliwości i rozwijaj się każdego dnia!

Tivron to międzynarodowe call center, które odpowiada za proces sprzedaży produktów firmy zewnętrznej. Działamy w branży suplementów naturalnych na wielu rynkach. Pracujemy w gronie ok. 300 osób, a łączy nas sprzedaż i ciągła chęć rozwoju. Dołącz do nas!

Znasz jeden z wymienionych niżej języków? W takim razie sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Przewiń do profilu firmy

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Koniecznie prześlij nam swoje cv! Do usłyszenia podczas rozmowy rekrutacyjnej!