Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego

Perschmann Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ostrowska 364

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa procesu sprzedaży.

  • Bieżące wsparcie Regionalnych Kierowników Sprzedaży i Klientów firmy w pełnym zakresie informacji handlowej.

  • Kontakty z pracownikami i dostawcami w Niemczech.

  • Koordynacja i logistyka dostaw.

Nasze wymagania

  • Silna orientacja na potrzeby Klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt telefoniczny i mailowy z centralą w Niemczech.

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość programu SAP.

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Sumienna realizacja zadań, połączona z bardzo dobrą organizacją pracy własnej.

  • Otwartość na zmiany i gotowość do nauki.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale handlowym na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej wiodącym w Europie dostawcą profesjonalnych narzędzi.

  • Atrakcyjne warunki pracy.

  • Możliwość rozwoju osobistego.

  • Doskonałą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Firma Perschmann należy do grona partnerów Hoffmann Group i prowadzi swoją działalność w trzech lokalizacjach: w Brunszwiku, Berlinie i Poznaniu, zatrudniając łącznie ok. 360 pracowników. To rodzinne przedsiębiorstwo już od 150 lat wyróżnia się rzetelnością, stałym dążeniem do najwyższej jakości i rozwiniętą kulturą zaufania. Tutaj cały zespół „stawia na firmę”.

Przewiń do profilu firmy