Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego lub francuskiego

  • Wrocław, Bolesławiec, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-09-04
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 2017-10-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Merkandi Sp. z o.o. (Polska) oraz Merkandi LTD (Anglia) prowadzi działalność na rynku międzynarodowym jako wydawca specjalistycznych serwisów internetowych B2B.

Nasze portale funkcjonują w Polsce (merkandi.pl), Francji (merkandi.fr), Niemczech (merkandi.de), Hiszpanii (merkandi.es), Wielkiej Brytanii (merkandi.co.uk), Grecji (merkandi.gr). USA (merkandi.us), Włochy (merkandi.it) i pozostałych rejonach świata (merkandi.com)

Więcej informacji na temat naszej firmy na merkandi.eu

W związku z planowaną ekspansją firmy, poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Bolesławiec
Kod ref.: DE/FR/2017

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych użytkowników
  • Obsługa istniejącej bazy klientów
  • Tłumaczenie ofert oraz nowych projektów na język obcy
  • Kreatywne podejście do obowiązków, ciągły rozwój produktu
  • Analiza potrzeb użytkowników

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - podstawowy wymóg
  • Wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
  • Min. rok doświadczenia w dziale handlowym
  • Biegłość w wyszukiwaniu potrzebnych informacji w internecie  - podstawowy wymóg
  • Biegłość w korzystaniu z portali społecznościowych i usług Google

Mile widziane:

  • Znajomość nowoczesnych narzędzi marketingowych tj.: marketing szeptany i wirusowy, wykorzystanie blogów i wirtualnych społeczności w marketingu, social media :)
  • Znajomość i umiejętność obsługi systemów CMS (m.in. Wordpress, Joomla, Drupal)
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie składać się będzie z części stałej oraz p prowizji)
  • Możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności językowych
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Umowę o pracę
  • Udział w szkoleniach oraz udział w webinariach

Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji, serdecznie zapraszamy do wysłania swojej aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule prosimy podać Kod ref.: DE/FR/2017.

Ubezpieczenie i umowa

Merkandi płaci 100% składek ubezpieczeniowych. Wszyscy pracownicy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę.

Pieniądze

Oprócz pensji, każdy otrzymuje prowizję i/lub premię. Jeśli będziesz pomysłodawcą projektu, otrzymasz udział w zyskach lub jednorazowy, znaczący grant finansowy. Masz wpływ na swoje dochody. Dużo zależy od Ciebie.

Godziny pracy

Nie pracujemy w weekendy. Jeśli jest taka możliwość dostosujemy godziny pracy do Twoich potrzeb. Chcesz wykonać niektóre prace w domu ? Nie ma problemu, u nas jest to możliwe.

Urlopy

Merkandi daje ci wolność. Nie musisz prosić przełożonego o urlop. Logujesz się do kalendarza, wpisujesz urlop (możesz to zrobić w domu) i już. U nas jest to proste.

Nie wykorzystałeś urlopu? Nie ma problemu, dostaniesz ekwiwalent pieniężny. Wolisz urlop zamiast pieniędzy? Nie ma problemu, Twój urlop przechodzi na następny rok.

Wolność

Nie blokujemy Youtuba czy stacji internetowych. U nas w pracy możesz słuchać czego chcesz!

Biblioteczka

Czytasz książki ? Jeśli tak to jesteś we właściwym miejscu. Mamy własną biblioteczkę, związaną z naszą branżą oraz szeroko pojętym rozwojem osobistym. Ty mówisz jaką książkę chcesz a my ją kupujemy. Nie musisz wydawać swoich pieniędzy.

Wszystkim zainteresowanym zapewniamy dyskrecję. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Merkandi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się