Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. sprzedaży

  • Zelów, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FK Pollena- Ewa SA, należąca do Grupy TZMO,specjalizująca się w produkcji kosmetyków poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

    Nr referencyjny: GT/PE/SP/06/18

    Miejsce pracy: Zelów

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • pozyskiwanie i obsługę klientów zagranicznych
    • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy
    • przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta
    • przyjmowanie zamówień od kontrahentów
    • wspieranie sprzedaży produktów z oferty Firmy i pod marką prywatną
    • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
    • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych

    PROFIL PRACOWNIKA

    • wykształcenia wyższego
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office – w szczególności MS Excel, MS Power Point
    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • prawa jazdy kat. B
    • samodzielności i kreatywności w działaniu
    • zaangażowania
    • wysokiej samodyscypliny, kultury osobistej, uczciwości i pracowitości

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość języka rosyjskiego, niemieckiego
    • znajomość branży kosmetycznej

    OFERTA

    • umowę o pracę
    • wyzwania na odpowiedzialnym stanowisku
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • interesująca, odpowiedzialna i pełna wyzwań praca
    • systematyczne szkolenia
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Prosimy o umieszczenie odpowiedniego numeru referencyjnego w temacie wiadomości oraz dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FK Pollena Ewa SA o moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FK Pollena Ewa SA moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacyjnych (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Pani/Pana wizerunek, zainteresowania). Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu prosimy o nie umieszczanie ich w  dokumentach aplikacyjnych.

    Informujemy, że nadesłanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.tzmo-global.com

    Administratorem danych jest firma FK Pollena Ewa SA z siedzibą w Zelowie, ul. Zachodnia 25. Współadministratorami danych osobowych są podmioty wchodzące w skład Grupy TZMO, wymienione na stronie www.tzmo-global.com/RODO. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych np. zdjęcia jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziła/ł Pani/Pan zgodę) do innego administratora danych. Ma także Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Prawa te może Pani/Pan realizować poprzez wysłanie wiadomości na adres: [email protected].

    Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w związku z rekrutacją na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu przesłania aplikacji i usuwamy je niezwłocznie po tym okresie, a gdy wyraziła/ił Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat od momentu przesłania aplikacji.

    Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:

    Jan Stemposz, nr tel. 56 612 3264, [email protected]