Oferta pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

RJ Rocks JeansO firmie

RJ Rocks Jeans

Wrocławska 17

Zielona Góra

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów damskiej odzieży
jeansowej. Istniejemy na rynku od prawie 40 lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży/Opiekun Klienta/Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Zielona Góra – centrum miasta

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczny i mailowy, cykliczny, kontakt ze stałymi klientami marki
  • Cykliczne odwiedzanie klientów na terenie kraju
  • Budowanie długoterminowych relacji z odbiorcami
  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz rozwijanie ich potencjału poprzez profesjonalne doradztwo
  • Opracowywanie okresowych raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych
  • Analizowanie danych sprzedażowych – wolumenu sprzedaży, obrotów, kosztów, cen, marż
  • Aktywne współtworzenie strategii sprzedażowej na podstawie przygotowanych zestawień
  • Ścisła współpraca z zarządem firmy w celu opracowania, implementacji i monitorowania wyników sprzedaży.

Wymagania:

  • Zamiłowanie do sprzedaży
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Co najmniej dobra znajomość MS Office
  • Silna, zorientowana na wynik, motywacja do pracy
  • Podejście proaktywne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją wyniku
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży najlepiej na stanowisku koordynatora działu/ kierownika/managera/samodzielnego przedstawiciela handlowego
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP z modułem CRM, najlepiej firmy Streamsoft
  • Doświadczenie, swoboda w prowadzeniu pojazdu
  • Zainteresowanie modą
  • Chęć do pracy z ludźmi
  • Zamiłowanie do sprzedaży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia (pensja podstawowa+premia uzależniona od wyniku)
  • Miłą atmosferę pracy
  • Respektujemy życie prywatne naszych pracowników
  • Stabilność zatrudnienia
  • Udział w wyjazdach na wydarzenia branżowe (targi, spotkania z kontrahentami)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z CV klikając w przycisk aplikowania.
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy