Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

StreamsoftO firmie

Streamsoft

aleja Wojska Polskiego 11

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potrzeb Klienta pod kątem doboru właściwej oferty

  • Realizowanie zamówień z e-sklepu

  • Telefoniczna sprzedaż licencji i aktualizacji na program

  • Budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

  • Raportowanie wyników z realizacji celów

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży (min. 2 lata)

  • Realizujesz wyznaczone plany sprzedażowe

  • Potrafisz skutecznie rozmawiać z Klientem przez telefon

  • Wyróżnia Cię komunikatywność, cechujesz się wysoką kulturą osobistą

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę

  • Dobre warunki wynagrodzenia i premiowania pracy

  • Szeroki zakres szkoleń sprzedażowych

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (medyczny, sportowy)

Streamsoft

Jesteśmy znanym i cenionym producentem systemów ERP w Polsce. Na rynku IT działamy od 30 lat, dostarczając kompletne rozwiązania, wspierające zarządzanie wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa. Z naszych narzędzi codziennie korzysta prawie 80 tysięcy firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. W segmencie średnich firm jesteśmy na pierwszej pozycji wśród producentów i dostawców rozwiązań klasy ERP na polskim rynku. Streamsoft Prestiż to najchętniej kupowany system ERP w Polsce.

Więcej informacji o firmie i programach można znaleźć na stronie www.streamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy