Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

Rocks Goćwiński Sp.J.

3 0006 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny i mailowy kontakt ze stałymi klientami hurtowymi

  • Budowanie długoterminowych relacji ze stałymi odbiorcami B2B

  • Identyfikowanie potrzeb klientów oraz rozwijanie ich potencjału poprzez profesjonalne doradztwo

  • Opracowywanie okresowych raportów i analiz dotyczących działań sprzedażowych

  • Analizowanie danych sprzedażowych – wolumenu sprzedaży, obrotów, kosztów, cen, marż

  • Udział w targach branżowych i wydarzeniach handlowych na terenie kraju

  • Aktywne współtworzenie strategii sprzedażowej na podstawie przygotowanych zestawień

  • Ścisła współpraca z zarządem firmy w celu opracowania, implementacji i monitorowania wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do sprzedaży

  • Doskonała organizacja pracy własnej

  • Dobra znajomość MS Office

  • Silna, zorientowana na wynik, motywacja do pracy

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży

  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych oraz targach

  • Kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną proszeni będą o okazanie świadectw pracy od poprzednich pracodawców.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP z modułem CRM, najlepiej firmy Streamsoft

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Zainteresowanie modą

  • Doświadczenie, swoboda w prowadzeniu pojazdu

  • Chęć do pracy z ludźmi

To oferujemy

  • Pracę w niewielkim, zgranym zespole

  • Duży wpływ na plany i strategię sprzedażową

  • Przestrzeń na wdrażanie swoich pomysłów

  • Narzędzia do pracy

  • Najlepszą kawę w biurze

  • Możliwie najlepsze wdrożenie do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów damskiej odzieży jeansowej.

Istniejemy na rynku od 40 lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta