Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

PAPILLIO GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

3 6006 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne rozwijanie bazy klientów

  • Kompleksowa obsługa klienta (dopasowanie oferty do potrzeb klienta, negocjacje, obsługa zamówień; podstawowym narzędziem pracy jest telefon i e-mail)

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami na rynku polskim i europejskim

  • Udział w targach branżowych oraz spotkaniach z klientami (również on-line)

  • Tworzenie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

  • Codzienne raportowanie wyników pracy w firmowym systemie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów B2B (min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży)

  • Bardzo dobra organizacja pracy - rozmowy telefoniczne, negocjacje z klientami, korespondencja mailowa

  • Aktywna postawa w ciągłym poszukiwaniu nowych szans sprzedażowych

  • Łatwość nawiązywania kontaktów handlowych

  • Umiejętność utrzymywania długoletnich relacji z kontrahentami

  • Samodzielność, rzetelność, orientacja na wyniki

  • Gotowość do podróży służbowych i reprezentowania firmy podczas targów branżowych (ok. 2-4 imprezy targowe w roku)

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Word)

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Premie i prowizje związane z realizacją planów

  • Szkolenie wprowadzające oraz wsparcie na etapie wdrażania

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne podnoszące kompetencje

  • Służbowy laptop i telefon komórkowy

  • Możliwość skorzystania z programu MultiSport

  • Owocowe środy

  • Spotkania integracyjne

  • Firmowa biblioteka dla stale żądnych wiedzy i rozwoju

  • Świeżo mielona kawa, herbata

  • Parking dla pracowników – również dla jednośladów (wspieramy!)

  • Świętowanie urodzin czyli dodatkowa porcja uśmiechu, ciastka i kawy nikomu jeszcze nie zaszkodziła

O nas

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze Klienta. Od lat dbamy, aby skutecznie wspierać jego marki oferując promocję poprzez starannie dobrane gadżety reklamowe, znakowanie oraz reklamę BTL.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy dynamicznej, dobrze zorganizowanej osoby, która swoją obecnością wzmocni nasz zgrany zespół.