Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Sprzedaży

ELPLAST EUROPE Sp. z o.o.O firmie

  • Strażacka 42, Żory
    Żory, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELPLAST EUROPE Sp. z o.o.

Strażacka 42

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych i biznesowych

  • Identyfikacja potencjalnych Klientów i ich potrzeb

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z nowymi i obecnymi Klientami

  • Udział w targach branżowych

  • Zarządzanie narzędziami sprzedażowymi takimi jak: prezentacje, broszury, katalogi

  • Organizacja spotkań z Klientem oraz podróży służbowych

  • Zbieranie danych i monitorowanie rynku

  • Tworzenie i bieżąca aktualizacja baz danych, wyszukiwanie kontaktów

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

  • Znajomość języka rosyjskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Umiejętność szybkiej analizy rynku oraz rozumienia potrzeb klientów

  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Książeczka dla celów sanitarno – epidemiologicznych (mile widziane)

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę z nastawieniem na długotrwałą współpracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Doświadczenie i możliwość rozwoju

  • Pracę w dobrej atmosferze i nowoczesnym środowisku pracy

  • Kawę i herbatę oraz owoce

  • Benefity

  • owoce

  • kawa / herbata

  • możliwość rozwoju

Firma ELPLAST EUROPE Sp. z o.o. jest wiodącym producentem zamknięć strunowych EL-ZIP na rynku światowym. Posiadamy ponad czterdzieści lat doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w tym w technologiach wytłaczania oraz formowania wtryskowego, oferujemy swoim kontrahentom pewność, że otrzymają od nas zamknięcia strunowe o najwyższej dostępnej dziś na rynku jakości.

Przewiń do profilu firmy