Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. sprzedaży

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.

  • Fabryczna 12, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 12

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zapewnienie procesu obsługi Klienta,

  • Identyfikowanie potrzeb Klientów i proponowanie rozwiązań,

  • Prognozowanie i realizacja sprzedaży, weryfikacja kompletności i poprawności zamówień,

  • Zapewnienie optymalnej obsługi telefonicznej i mailowej Klientów,

  • Monitorowanie realizacji zamówień,

  • Przygotowywanie dokumentacji biznesowej – oferty, umowy, cenniki itp.

  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedaży, przegląd i analiza kontraktów,

  • Współpraca z Działem Produkcji i Logistyki w zakresie realizacji planu wysyłki produktów,

  • Obsługa platform klienta,

  • Administrowanie dokumentacją sprzedażową w systemie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub techniczne ,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Mile widziane doświadczenia w strukturach sprzedażowych w branży automotive,

  • Znajomość IATF, VDA,

  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe,

  • Nastawienie biznesowe,

  • Orientacja na wyniki i osiąganie celów,

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy, także pod presją czasu,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Zaangażowanie, inicjatywa i profesjonalizm działania,

  • Dyspozycyjność, gotowość odbywania podróży służbowych

To oferujemy

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. to jedna z wiodących firm branży motoryzacyjnej na Śląsku. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz dajemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do Zespołu GPPL już dziś! Wyślij CV!

Przed przesłaniem do nas aplikacji należy zapoznać się z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie www.gppl.eu i obowiązującymi zasadami przetwarzania danych osobowych, a następnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora danych osobowych – Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.