Oferta pracy

Inżynier budownictwa ds. wsparcia budów

Menard Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie osprzętu niezbędnego do wykonywania robót budowlanych

  • koordynowanie pracy mechaników oraz serwisów zewnętrznych

  • utrzymanie w stanie sprawności oraz rozwijanie elektronicznego systemu monitorującego oraz rejestrującego produkcję na budowach

  • przygotowanie sprzętu budowlanego oraz wdrażanie nowych technologii

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • umiejętność korzystania z dokumentacji i schematów technicznych oraz katalogów części

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów (delegacje)

  • praktyczna znajomość obsługi .komputera

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • bezpieczeństwo pracy na najwyższym poziomie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (Telefon, Komputer)

  • posiłek regeneracyjny

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • możliwość nauki języka angielskiego

  • ubezpieczenie grupowe na życie finansowane przez Pracodawcę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • opieka medyczna Allianz -darmowa po okresie próbnym dla pracownika oraz darmowa dla rodziny po rocznym okresie zatrudnienia

  • pakiet Multisport – współfinansowany po okresie próbnym

  • pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkieł korekcyjnych

  • świadczenia świąteczne z ZFŚS

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Miejsce pracy:

Pruszków

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MENARD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Uprzejmie informujemy, iż brak powyższej klauzuli uniemożliwi kontaktu z kandydatem. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu i zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną jedynie wybranych kandydatów.

Firma budowlana Menard Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku

Przewiń do profilu firmy