Specjalista ds. środowiska Hadoop i systemów teleinformatycznych w Zespole Utrzymania Aplikacji w Departamencie Informatyki

Urząd Komisji Nadzoru FinansowegoO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa lub jedno z biur Urzędu na terenie Polski.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. środowiska Hadoop i systemów teleinformatycznych w Zespole Utrzymania Aplikacji w Departamencie InformatykiNumer ref.: DIT/13/2020

Główne obowiązki na stanowisku:

  • instalowanie, konfigurowanie i utrzymywanie środowiska Hadoop,
  • zarządzanie klastrem Hadoop,
  • wdrożenie, instalacja m.in. nowych wersji oprogramowania, systemów, aktualizacji, patchy,
  • ocena stabilności środowiska, optymalizacja pracy serwerów, aplikacji i infrastruktury Hadoop,
  • administracja systemami teleinformatycznymi,
  • współpraca z zespołem developerskim w zakresie wykrytych błędów i rozwoju aplikacji oraz z użytkownikami wewnętrznymi,
  • świadczenie i współpraca - usługi II i III linii wsparcia,
  • automatyzacja procesów i aktualizacja dokumentacji technicznej systemów, instrukcji,
  • udział w opracowywaniu założeń, opiniowaniu projektów dotyczących infrastruktury informatycznej Urzędu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w środowisku Hadoop,
  • umiejętność pracy w środowisku Unix/Linux (m.in. CentOs/RedHat),
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z bazami danych, narzędziami i procesami ETL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów zadaniom,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • komunikatywność i współpraca w zespole.

Wymagania pożądane:

  • praktyczna znajomość procesów i terminologii ITIL, m.in. zagadnienia OLA, SLA,
  • doświadczenie w obszarze/środowisku Java – czytanie logów, praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych m.in. Wildfly/Jboss EAP, Apache Tomcat, WebLogic, WebSphere Application Server,
  • posługiwanie się językami skryptowymi powłoki, Python,
  • chęć uczenia się i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w zakresie nowoczesnej architektury Big Data.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach i szkoleniach,
  • pracę w wyjątkowym zespole ekspertów oraz świetną atmosferę,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, kafeteryjny program MyBenefit, dofinansowanie do wypoczynku i inne),
  • dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum miasta,
  • nowoczesne, ergonomiczne miejsce pracy.

dla_kandydatow_UKNF_61992.pdf

Aplikacje zawierające CV w języku polskim proszę przesłać za pośrednictwem powyższego odnośnika do aplikacji.

Stanowisko zostanie ustalone w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego wyłonionego kandydata. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy