Specjalista ds. środowiska w Dziale Środowiska, Planistyki i Współpracy z URE

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Do rekrutacji zapraszamy przede wszystkim osoby z ugruntowaną wiedzą oraz doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii. Doceniamy specjalistów/-tki z branży i oferujemy wysokie wynagrodzenie za zaangażowanie, kwalifikacje oraz osiągane wyniki. Jeśli zatem jesteś specjalistą/-ką w tym zakresie – zapraszamy do aplikowania.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji środowiskowych wraz z Kartami Informacyjnymi Przedsięwzięć (tzw. KIP)
  • Przygotowywanie raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (tzw. raport OOŚ)
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania decyzji środowiskowych
  • Bieżąca współpraca z organami administracji publicznej
  • Bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej
  • Wsparcie Działu w innych bieżących działaniach

Wymagania

  • Doświadczenie w sporządzaniu wniosków o wydanie decyzji środowiskowych oraz raportów o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko
  • Praktyczna znajomość procesu uzyskiwania decyzji środowiskowych
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria środowiska, prawo, administracja, gospodarka przestrzenna
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność, sumienność, dokładność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej oraz najbardziej renomowanej firmie w branży PV w Polsce
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach w profesjonalnym, energicznym zespole oraz w  międzynarodowym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy