Specjalista ds. środowiska

ARUP POLSKA sp. z o.o.

Inflancka 4

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy realizacji największych (i nie tylko) projektów środowiskowych dla polskich i międzynarodowych klientów – zarówno na rynku polskim jak i za granicą,

  • Przygotowanie zestawień i raportów, które będą syntetyczne, lekko napisane i logiczne,

  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu oraz z członkami zespołu ze strony partnerów biznesowych / podwykonawców i klienta,

  • Komunikacja z Klientem, Partnerami biznesowymi oraz Podwykonawcami,

  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych z klientami i nadzór nad realizacją części opracowywanych raportów,

  • Umiejętne pozyskiwanie danych środowiskowych i ich analiza,

  • Śledzenie zmian w prawie z zakresu ochrony środowiska oraz prawa budowlanego, ich analiza i interpretacja,

  • Poszukiwanie ciekawych rozwiązań zagadnień związanych z realizowanymi projektami,

  • Wyjazdy, wizje terenowe w celu pozyskania danych o inwestycji.

Nasze wymagania

  • Osoby posiadające wykształcenie wyższe kierunkowe: ochrona środowiska lub inżynieria środowiska,

  • Osoby posiadające minimum 6 letnie doświadczenie w branży doradztwa środowiskowego,

  • Osoby z doświadczeniem przy realizacji projektów typu environmental due diligence i ocen oddziaływania na środowisko w branży infrastrukturalnej i przemysłowej,

  • Osoby mogące pochwalić się dobrą znajomością oprogramowania ArcGIS,

  • Osoby znające pakiet Microsoft Office,

  • Osoby znające w stopniu dobrym język angielski,

  • Osoby samodzielne, komunikatywne, otwarte,

  • Osoby dyspozycyjne i gotowe do podróży służbowych, posiadające prawo jazdy kat. B,

  • Osoby lubiące poszukiwać ciekawych rozwiązań, otwarte, entuzjastycznie nastawione do pracy i nowych wyzwań, myślące twórczo i gotowe do zmian,

  • Osoby znające i potrafiące interpretować ustawę o: udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko a także Ramową Dyrektywę Wodną.

Mile widziane

  • Znajomość: autoCAD, AEDT, soundPLAN,

  • Umiejętność modelowania akustycznego i/lub modelowania emisji zanieczyszczeń powietrza będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych zadań,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia na kursach i szkoleniach specjalistycznych

  • w ramach organizacji (również w wymiarze międzynarodowym) oraz zdobywania doświadczenia

  • w organizowaniu pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych. Nieograniczony dostęp do platform wymiany informacji,

  • „Arup University” w ramach którego udostępniamy pracownikom tysiące szkoleń,

  • Jako organizacja wspieramy rozwój naszych pracowników oferując także programy takie jak: "Invest in Arup", w których pracownicy mogą otrzymać wewnętrznie finansowanie na rozwój innowacyjnych technologii bądź usług,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna w Medicover, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, Kafeteria, owoce w biurze, udział w zyskach firmy),

  • Lekcje języka angielskiego,

  • Dynamiczny zespół,

  • Dużo wyzwań, które nas napędzają do działania,

  • Duży wpływ na działanie organizacji,

  • Ciekawe projekty, które nie zawsze są oczywiste,

  • Praca nie tylko w Polsce. Kontrakty zagraniczne w ciekawych lokalizacjach,

  • Ogromne spektrum działań w ramach realizowanych projektów,

  • Słuchamy naszych pracowników i staramy się, aby projekty, o które się ubiegamy były inspirujące i rozwojowe dla całego zespołu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • członkostwo w prywatnych klubach

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 16 000 osób: doradców, planistów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery w Sydney, High Speed 1 w Londynie, czy Centrum Olimpijskie w Pekinie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com

Przewiń do profilu firmy

Zespół środowiskowy w Arup składa się z zaangażowanych, dynamicznych i entuzjastycznie nastawionych ekspertów wielu dziedzin środowiska. W zespole realizujemy projekty związane ze zrównoważonym rozwojem miast

i przedsiębiorstw, pomagamy uzyskać decyzje środowiskowe, doradzamy w procesach neutralności klimatycznej oraz wspieramy klientów w ich działaniach (np. prowadzenie środowiskowych Due Diligence czy studium wykonalności). Jako firma kierujemy się Celami Zrównoważonego Rozwoju i staramy się nie pracować dla sektorów nie będących

w zgodzie z naszym firmowym kodeksem zrównoważonego rozwoju.