Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Stabilności i Kompatybilności

CHROMAVIS SERVICE Sp. z o.o.

  • Robotnicza 1, Ciechanów
    Ciechanów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Robotnicza 1

Ciechanów

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie stabilności oraz kompatybilności produktów do kosmetycznych podczas wszystkich etapów rozwoju (przygotowanie próbek, analiza sensoryczna oraz fizyko-chemiczna)

  •  Opracowywanie oraz analiza dokumentacji dotyczącej stabilności i kompatybilności produktów (bieżące rejestrowanie wyników, przygotowywanie raportów, prezentacji, zestawień)

  •  Ścisła współpraca z Formulatorami, Kierownikiem R&D oraz Ekspertem ds. Opakowań - bieżące zgłaszanie problemów, proponowanie rozwiązań

  •  Wykonywanie pomiarów fizykochemicznych

  •  Dbałość o jakość, bezpieczeństwo pracy i środowisko oraz sprzęt laboratoryjny.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: techniczne, chemiczne lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej, chemicznej

  • Dobra percepcja kolorów

  • Umiejętności posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi i aparaturą laboratoryjną

  • Komunikatywność i przejawianie inicjatyw w działaniu

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • Bardzo dobra znajomość Excel

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie.

  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • pracę w zgranym, profesjonalnym, doświadczonym i młodym zespole.

  • możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego oraz PPK

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Chromavis Service Sp. z o.o. w Ciechanowie jest międzynarodową firmą produkującą kosmetyki kolorowe i do pielęgnacji paznokci. Działamy na rynku od 01.07.1999 roku, należymy go międzynarodowej Grupy Chromavis Fareva.

W naszych zespołach można spotkać profesjonalistów z różnych dziedzin, zarówno pracowników produkcji, specjalistów ds. jakości, technologów, specjalistów z obszarów zakupów, sprzedaży i administracji. Realizujemy innowacyjne zadania badawczo – rozwojowe, stale monitorując rynek kosmetyczny by sprostać oczekiwania naszych klientów.

Jeśli jesteś absolwentem studiów chemicznych, biotechnologicznych, posiadasz lub chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie, cechuje Cię kreatywność i chęć dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji DOŁĄCZ JUŻ DZIS DO NASZEGO ZESPOŁU !