Specjalista ds. standaryzacji technicznej w zakresie sieci ciepłowniczych

VEOLIA ENERGIA WARSZAWAO firmie

  • Stefana Batorego 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Stefana Batorego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpracuje z Ekspertem ds. standaryzacji.

  • Wdraża standardy techniczne elementów i urządzeń stosowanych w majątku ciepłowniczym, poprzez:

  • tworzenie i aktualizację standardów technicznych w zakresie aktualności z obowiązującymi normami, a także wymogami Grupy Veolia w Polsce;

  • opracowywanie wytycznych projektowych, wykonawczych i eksploatacyjnych dla elementów i urządzeń stosowanych w systemie ciepłowniczym zgodnie z obowiązującymi normami i najlepszymi praktykami;

  • współpracę z Dyrekcją Eksploatacji przy opracowywaniu wymagań i specyfikacji technicznych oraz zasad doboru i stosowania urządzeń stosowanych w systemie ciepłowniczym

  • opracowywanie wytycznych do Polityki Inwestycyjno-Remontowej na podstawie analiz obowiązujących norm i standardów technicznych oraz działalności badawczo- rozwojowej.

  • Wspiera proces realizacji zakupu elementów i urządzeń stosowanych w sieciach ciepłowniczych VWAW, w tym:

  • przygotowuje i aktualizuje specyfikacje i wymagania techniczne;

  • ocenia oferty przetargowe.

  • Przeprowadza szkolenia w zakresie montażu, eksploatacji i kontroli rurociągów preizolowanych na potrzeby Grupy Veolia.

  • Zapewnia bieżącą działalność ekspercką i konsultacyjną na potrzeby jednostek organizacyjnych Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunek inżynieria sanitarna, energetyka, ciepłownictwo

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze eksploatacji, produkcji, budowy systemów ciepłowniczych.

  • Znajomość zagadnień standaryzacji technicznej;

  • Znajomości technicznych zagadnień związanych z funkcjonowaniem systemów ciepłowniczych;

  • Znajomość prawa energetycznego;

  • Znajomości sektora energetycznego w Polsce;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 i wyższym.

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne