Oferta pracy

Specjalista ds. Stanów Magazynowych

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzisz ewidencję i nadzorujesz operacje związane z prowadzeniem gospodarki magazynowej sklepu

  • Wprowadzasz do systemu komputerowego dane o towarach przyjmowanych na magazyn,

  • Rejestrujesz i kontrolujesz dokumenty dostaw, wydań, przesunięć magazynowych, faktury zakupu towarów

  • Rozliczasz w systemie księgowym reklamacje i wystawiasz faktury korygujące

  • Wprowadzasz do systemu wyniki inwentaryzacji

  • Archiwizujesz dokumenty związane z gospodarką sklepową

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisk

  • Znasz zasady fakturowania, jesteś osobą skrupulatną i uważną w działaniu

  • Dobrze znasz pakiet MS Office (zwłaszcza excel), mile widziana znajomość programów związanych z gospodarką sklepową

  • Jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną za powierzone działania

  • Dysponujesz czasem do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • posiadasz znajomość programów związanych z gospodarką sklepową

To oferujemy

  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły

  • Unikalna okazja do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania

  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów

  • Pracę, w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy,

  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce

  • Miejsce pracy – Gdańsk Osowa, obok S6

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy naszą misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Przewiń do profilu firmy