Oferta pracy

Specjalista ds. Sterowania i Automatyzacji

Diehl Controls PolskaO firmie

  • Pułaskiego 6, Namysłów
    Namysłów, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Diehl Controls Polska

Pułaskiego 6

Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Optymalizacja istniejących maszyn;

  • Tworzenie złożonych układów sterowania;

  • Tworzenie i modyfikacje dokumentacji maszynowej;

  • Współpraca z innymi zespołami w ramach projektów (w tym międzynarodowych);

  • Wsparcie innych zespołów w diagnozowaniu uszkodzeń i urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki Automatyka i Robotyka/Mechatronika;

  • Min.3 lat doświadczenia w pracy we wdrażaniu nowych maszyn;

  • Umiejętność programowania PLC (środowiska: TwinCAT, TIA Portal);

  • Umiejętność programowania robotów (Epson, UR);

  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej (MS Office, Eplan);

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zaangażowania i chęci rozwoju.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 1 kV;

  • Programowanie w Python, C#;

  • Znajomość środowiska LaTeX;

  • Bardzo dobra znajomość Dyrektyw Maszynowej oraz norm zharmonizowanych;

  • Znajomość sterowników PLC oraz robotów innych firm;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość pogłębiania wiedzy (m.in.: szkolenia specjalistyczne oraz językowe);

  • Pakiety: medyczny, socjalny (w tym dofinansowanie do posiłków dostarczanych codziennie do biura, ubezpieczenie na życie itp.);

  • Dopłaty do dojazdów lub pakiet relokacyjny, a także dofinansowanie do żłobka/przedszkola.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Obecnie ponad 17 tysięcy pracowników tworzy innowacyjne rozwiązania technologiczne w pięciu dywizjach naszej korporacji: Metall, Controls, Defence, Aviation i Metering. Diehl Controls jest czołowym, międzynarodowym producentem i dostawcą urządzeń sterujących dla sprzętów gospodarstwa domowego, wykorzystujących energooszczędne rozwiązania oraz systemy komunikacji bezprzewodowej. Złóż aplikację w firmie Diehl i dołącz do grona osób tworzących fascynujące technologie. Znajdź z nami swoją wyjątkową ścieżkę kariery zawodowej w dobrze prosperującym oraz zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwie.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a powyższym stanowiskiem i chcesz wykorzystywać swoje pomysły i umiejętności w międzynarodowym przedsiębiorstwie, prosimy o przesyłanie ofert w j.polskim za pomocą przycisku APLIKUJ.