Specjalista ds. Strategii i Rozwoju na Rynku ICT z językiem angielskim

Emitel S.A.

Emitel S.A.

Franciszka Klimczaka 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie strategii oraz planów rozwojowych Spółki i będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Biura Strategii i Regulacji. Główne obszary odpowiedzialności to:

  • analiza konkurencyjna rynku w celu identyfikacji szans i zagrożeń, ocena trendów rynkowych i konkurencji

  • koordynacja procesu planowania strategicznego

  • operacjonalizacja, cykliczne monitorowanie oraz aktualizacja strategii Spółki

  • konstruowanie planów biznesowych i modeli analitycznych, przygotowywanie dokumentów i prezentacji

  • wsparcie w zarządzaniu kluczowymi projektami rozwojowymi oraz M&A w Spółce

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne

  • minimum 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku w sektorze ICT

  • doświadczenie w analizie biznesowej

  • umiejętność oceny trendów biznesowych

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu projektami (certyfikat z zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem)

  • doskonała znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom C1

  • umiejętność strategicznego myślenia

  • rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne, myślenie out-of-the-box

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowania

  • elastyczne godziny pracy

  • rozwiązanie home-office

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę sportową lub kulturalną

  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę

  • płatny program poleceń pracowniczych

  • ofertę szkoleń rozwojowych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • dostęp do aplikacji z audiobookami

  • alternatywnie - możliwość współpracy w formie b2b

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • szeroka oferta szkoleniowa

  • program poleceń pracowniczych

Emitel S.A.

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Przewiń do profilu firmy