Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. strategii

  • Karsy (pow. opatowski), świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    GRUPA OŻARÓW S.A.

    Grupa Ożarów S.A. jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży produkcji cementu. Zawdzięczmy to naszej kulturze organizacyjnej, pełnemu zaangażowaniu pracowników oraz dostępowi do najlepszych technologii. Jesteśmy dumni, że należymy do irlandzkiej grupy CRH. Dzięki temu na bieżąco obserwujemy i wdrażamy rozwiązania w branży cementowej, a nasi pracownicy mogą rozwijać się w ramach międzynarodowej struktury grupy.

    Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu.

    Aktualnie poszukujemy:
    Miejsce pracy: Karsy (pow. opatowski)

    Miejsce pracy : Karsy k/Ożarowa (powiat opatowski, woj. świętokrzyskie)

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, wydziały inżynierii materiałowej na uczelniach technicznych)
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • biegła znajomość pakietu MS Office
    • wysoki poziom umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych
    • doświadczenie w pracy z danymi, umiejętność planowania, analizy i syntezy informacji
    • wysoki stopień samodyscypliny, orientacja na cele biznesowe
    • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej

    Główne zadania:

    • udział w opracowywaniu strategii firmy
    • przeprowadzanie analiz rynkowych, śledzenie trendów w budownictwie i branży cementowej w celu wsparcia procesu decyzyjnego oraz prezentacja wyników i rekomendacji Dyrektorowi ds. strategii
    • inicjowanie, wdrażanie oraz monitorowanie projektów i procesów związanych ze strategią firmy oraz uczestniczenie w tych projektach i procesach
    • wsparcie poszczególnych komórek organizacyjnych w zakresie realizacji projektów związanych z implementacją wypracowanej strategii
    • przygotowywanie raportów, analiz, planów strategicznych, prezentacji oraz materiałów informacyjnych na potrzeby Zarządu

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • perspektywę rozwoju, zdobywania doświadczenia, podnoszenia kwalifikacji
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie, świadczenia socjalne i pozapłacowe

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV do dnia 20 lipca 2018 r. klikając przycisk Aplikuj teraz

    Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez GRUPĘ OŻARÓW S.A. z siedzibą w Warszawie, ul Ks.I.Skorupki 5, NIP 8630001399. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest GRUPA OŻARÓW S.A. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do 1 roku. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego”