Oferta pracy

Specjalista ds. Strategii Kosztów Ryzyka

ALIOR BANKO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza poziomu odpisów na ryzyko kredytowe,

  • przygotowywanie raportów i analiz jakości portfela kredytowego,

  • uczestniczenie w projektach wspierających procesy budżetowania,

  • rozwój i implementacja metodologii kalkulacji odpisów i rezerw wg MSSF9 (z uwzględnieniem wymogów KNF, EBA, etc.),

  • projektowanie i wdrażanie systemowych rozwiązań w zakresie impairmentu.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, ekonomia lub ekonometria),

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,

  • cechujesz się dużą samodzielnością oraz dbałością o jakość wykonywanej pracy,

  • posiadasz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • umiejętnie posługujesz się językiem SQL, a także swobodnie korzystasz z narzędzi pakietu MS Office,

  • znasz narzędzia takie jak SAS, R, VBA, Python, a także potrafisz je wykorzystać w praktyce,

  • dążysz do optymalizacji pracy, w szczególności poprzez automatyzację procesów raportowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • możliwości uczenia się i zdobywania doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej,

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w strukturach Banku,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop