Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. studiów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-03-22

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni nr 1 na Pomorzu! Oferujemy studia I i II stopnia, studia podyplomowe, studia MBA Project Management oraz seminaria doktorskie.

Jesteśmy pierwszą niepubliczną uczelnią na Pomorzu. Wyróżnia nas zespół doświadczonych i przyjaznych wykładowców, praktyczne programy studiów oraz  dobry poziom kształcenia. Dbamy o naszych Studentów, oferujemy bogaty system stypendiów, program „Studiuj i pracuj”, przyjazną opiekę Dziekanatu. 95 proc. Absolwentów WSAiB  to osoby aktywne zawodowe. Wielu z nich pełni kierownicze funkcje i rozwija swoje kariery. Pracodawcy cenią naszych Absolwentów.

Rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ogłasza konkurs rekrutacyjny na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref. DZ/03/17

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji studentów zgodnie z przepisami prawa,
  • przygotowywanie materiałów i informacji niezbędnych do podejmowania decyzji przez dziekana,
  • dokumentowanie przebiegu studiów.
  • gromadzenie i archiwizowanie protokołów egzaminów i zaliczeń.
  • przygotowywanie  i   doręczanie   decyzji  w   indywidualnych  sprawach  studenta związanych z tokiem studiów
  • obsługa studentów studiów dziennych i zaocznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w strukturach administracji biurowej i obsługi klienta,
  • bardzo dobra znajomość pakiety MS Office
  • gotowość do pracy w weekendy,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się uczelni,
  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie ofert zawierających list motywacyjny i CV
za pomocą przycisku Aplikuj.

Wraz z ofertą należy przesłać oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 101/2002 poz. 926)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się