Oferta pracy

Specjalista ds. substancji i mieszanin niebezpiecznych

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Kiszkowo (pow. gnieźnieński)

    Kiszkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zawiadomień zgodnych z przepisami i opracowanie dokumentów informujących o zagrożeniach, aby zapewnić zgodność z przepisami dotyczącymi chemikaliami

  • Niezależne zbieranie informacji dotyczących istniejących i powstających przepisów dotyczących chemikaliów oraz analizowanie ich zastosowania w przedsiębiorstwach przemysłowych, spożywczych i paszowych

  • Przegląd surowców, półproduktów i produktów chemicznych, biochemicznych i toksykologicznych w celu oceny ryzyka i zapewnienia zgodności

  • Przegląd toksykologii fizykochemicznej, środowiskowej, zdrowia zwierząt i ludzi w celu wsparcia globalnej klasyfikacji substancji

  • Współpraca z innymi regulacyjnymi organami lub zarządcami ds. produktów w celu koordynowania wymagań dotyczących informowania o zagrożeniach

  • Samodzielne rozwiązywanie umiarkowanie złożonych problemów przy minimalnym nadzorze, przy jednoczesnym delegowaniu bardziej złożonych problemów odpowiednim pracownikom

Nasze wymagania

  • Licencjat z chemii, biologii lub toksykologii, lub równoważne doświadczenie

  • Doświadczenie w uzyskiwaniu informacji o poziomie substancji w zakresie toksykologii, ekotoksykologii, wartości granicznych narażenia zawodowego, badań in vivo i in vitro oraz innych danych dot. klasyfikacji zagrożeń z baz danych agencji regulacyjnych

  • Doświadczenie w monitorowaniu przepisów przy użyciu takich narzędzi danych naukowych jak: chemical watch, 3E Insight for Chemicals, Scifinder®, QSAR

  • Biegła znajomość jęz. angielskiego – międzynarodowe środowisko pracy

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • przeprowadzanie analizy przekrojowej w tle dla danych końcowych dot. zdrowia i środowiska

  • Doświadczenie w pracy z programem SAP, w szczególności z wykorzystaniem modułu SAP-EHS

  • Doświadczenie w zakresie przepisów regulacyjnych określonych dla poszczególnych obszarów geograficznych

  • Mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej

To oferujemy

  • Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • bony żywieniowe

    Opis stanowiska

    Specjalista ds. substancji i mieszanin niebezpiecznych dba o zgodność produktu z rządowymi przepisami lub normami chemicznymi w takich obszarach jak: informowanie o zagrożeniach, prawidłowe etykietowanie, dokumentacja klienta i innych funkcji regulacyjnych. Osoba na tym stanowisku zapewnia wsparcie w zakresie informowania o zagrożeniach dla sprzedaży, klientów, operacji i agencji rządowych w zakresie funkcji regulacyjnych.

    Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

    Przewiń do profilu firmy