Ta oferta pracy jest nieaktualna od 306 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów Bankowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Główne zadania:
    • administracja systemami  bankowymi obejmująca m.in. zarządzanie użytkownikami, testowanie i aktualizację nowych wersji, konfigurację oprogramowania, optymalizację, obsługę informatyczną operatorów,
    • wdrażanie nowych systemów finansowych i aplikacji użytkowych,
    • współpraca z dostawcami oprogramowania finansowego.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym,
    • podstawowa znajomość zagadnień administracji systemami bankowymi
    • podstawowa znajomość systemów Unix,
    • Znajomość bazy danych Oracle, SL, PL SQL, Posgress,
    • mile widziana znajomość systemów informatycznych dla sektora bankowego i ich administrowania,
    • umiejętność pracy z zespole.
    Oferujemy:
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pracę w Banku z polskim kapitałem,
    • ciekawą pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
    • możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej
    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)”.