Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Systemów Biznesowych IT

  • Żary, lubuskie
  • Serbska 56, 68-200 Żary, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma należy do grona największych na świecie producentów wyrobów drewnopochodnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żary

    Opis stanowiska:

    • wsparcie użytkowników biznesowych w użytkowaniu systemu SAP
    • prace rozwojowe w obszarach SAP SD lub MM/WM lub PP lub LO lub ABAP/Delphi
    • udział w projektach rozwojowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w pracy w organizacjach serwisowych IT i/lub projektach
    • znajomość systemu w obszarach: SAP SD lub MM/WM lub PP lub LO lub ABAP
    • umiejętności programistyczne (wskazane ABAP lub/i Delphi)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zespole w największym zakładzie produkcyjnym na zachodzie Polski
    • wynagrodzenie zależne od kompetencji oraz doświadczenia
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
    • udział w ambitnych projektach z dostępem do najnowszych technologii IT
    • rozwój umiejętności/profesjonalne szkolenia oraz pracę w doświadczonym zespole administratorów
    • lekcje języka angielskiego lub niemieckiego
    • pakiety socjalne
    • dodatkowa opieka medyczna

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikowanie na stronie internetowej www.swisskrono.pl w zakładce Firma/Kariera poprzez formularz aplikacyjny.

    tel. kontaktowy: (68) 36-31-554, (68) 36-31-303

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Oferta powinna zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SWISS KRONO sp. z o.o. danych osobowych zawartych CV oraz w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

    Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - dalej: RODO, informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych jest SWISS KRONO sp. z o.o. z siedzibą w Żarach (68-200) przy ulicy Serbskiej 56. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.