Oferta pracy

Specjalista ds. systemów eAdministracji

NASK

  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

NASK

Łukowska 2

Przydworcowe

Białystok

Twój zakres obowiązków

Specjalista ds. systemów e Administracji, będzie zaangażowany między innymi w projekty ogólnopolskie, związane z zarządzaniem dokumentacją elektroniczną. Jego główny obszar działania to wsparcie Partnerów na dedykowanej platformie oraz prowadzenie szkoleń.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemu EZD PUW oraz instrukcji kancelaryjnej, pozwalająca na swobodną realizację czynności tj.: rejestracja pism, prowadzenie spraw, wysyłka korespondencji;

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, pozwalające na prowadzenie i organizację szkoleń/spotkań zarówno stacjonarnych jak i online;

  • umiejętność pracy w zespole przy realizowanych projektach;

  • wysoka kultura osobista;

  • pozytywne nastawienie do ludzi i zadań;

  • zaangażowanie w realizowane projekty.

Mile widziane

  • znajomość systemów z rodziny Windows Serwer, oraz SQL Server Management Studio (SSMS);

  • prawo jazdy kategorii B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NASK

Nasz zespół w NASK:

Zespół Wsparcia Warszawa w Dziale Utrzymania Projektów i Systemów, zajmuje się wdrożeniami oraz utrzymaniem projektów i systemów teleinformatycznych w jednostkach administracji publicznej.

Przewiń do profilu firmy