Oferta pracy

Specjalista ds. systemów ERP

CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Magnice (pow. wrocławski)

    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • WMS

Twój zakres obowiązków

  • Udział we wdrażaniu systemu magazynowego WMS

  • Przeprowadzanie testów w środowisku WMS

  • Tworzenie i konfigurowanie procesów magazynowych w systemie

  • Monitorowanie i kontrola pracy systemu WMS oraz interfejsów

  • Doradztwo/instruktaż i szkolenie osób pracujących w jednostkach operacyjnych w zakresie WMS

  • Inicjowanie i koordynacja prac związanych z usprawnieniami i optymalizacją funkcjonowania systemu

  • Administrowanie systemem magazynowym

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • Doświadczenie w pracy z systemami WMS lub chęć rozwoju i nauki w zakresie systemów WMS

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Mile widziana znajomość procesów magazynowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe

  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY

  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Przewiń do profilu firmy