Oferta pracy

Specjalista ds. systemów ERP

MA Polska S.A.

8 00010 000 brutto / mies.
  • Turyńska 100, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Turyńska 100

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i rozwiązywania bieżących problemów w IT

  • Planowanie i realizacja projektów w zakresie aplikacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku informatyka, logistyka, zarządzanie

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Potwierdzona wiedza i doświadczenie z zakresu systemów ERP, HR, EDI, BI (QlikView, QlikSense)

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL, DB2, Oracle

  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji projektów w zakresie aplikacji

  • Duże umiejętności operacyjne i dobre zrozumienie ogólnego kontekstu procesów biznesowych i technologii IS

  • Stosowanie praktyk ITIL w rozwiązywaniu problemów

  • Umiejętność zbierania i oceny wymagań biznesowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Dodatkowym atutem będzie certyfikacja PMI oraz znajomość systemu SAP w obszarach SD, MM, PP

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wchodzącej w skład korporacji o zasięgu międzynarodowym

  • Motywacyjny system premiowy

  • System szkoleń

  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny

  • Przy Firmie znajduje się duży parking

  • Wszyscy zatrudnieni w MA Polska SA mają możliwość przystąpienia do Centrum Rekreacji i Kultury, co daje możliwość korzystania z wielu atrakcji kulturalnych i zdrowotnych, w znacznej części finansowanych przez Zakład. Np. : udział w zorganizowanych wycieczkach krajowych i zagranicznych, korzystanie z biletów do kina i teatru, korzystanie z pływalni, stoków narciarskich, siłowni dla mężczyzn i sali do ćwiczeń gimnastycznych dla kobiet pod nadzorem profesjonalnych instruktorów, rajdów rowerowych i wielu innych form wypoczynku

  • MA Polska zapewnia możliwość bezpłatnego korzystania na terenie Zakładu z opieki medycznej w tym z Pakietu dodatkowego w ramach programu Promocji Zdrowia, oraz możliwość korzystania z pracowni rehabilitacyjnej

  • W firmie można korzystać z ubezpieczenia grupowego na dobrych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

FIRMA MA Polska S.A Zakład w Tychach POSZUKUJE NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. SYSTEMÓW ERP

MA Polska SA wchodzi w skład Grupy Magneto skupiającej firmy z branży motoryzacyjnej. Firma nasza specjalizuje się w produkcji wytłoczek, elementów spawanych i zgrzewanych, a także malowaniem proszkowym i kataforetycznym dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego. Aktualnie naszym głównym klientem na rynku polskim jest FCA Stellantis, jak również GM Opel, Saab, PSA, VW, Volvo Cars. MA Polska S.A znajduje się na terenie FCA w Tychach przy głównej trasie nr.44.

Przewiń do profilu firmy