Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Systemów Informatycznych w Sekcji Informatyki

Instytut Centrum Zdrowia Matki PolkiO firmie

  • Rzgowska 281, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki

Rzgowska 281

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami szpitalnymi HIS, LIS, RIS. Świadczenie wsparcia technicznego dla jego użytkowników

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w systemie Clininet (część medyczna)

  • Szkolenie użytkowników systemu Clininet (część medyczna)

  • Naprawa błędów, usterek, modyfikacji systemu, zgłaszanie większych błędów do firmy zewn.

  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie lub wyższe informatyczne

  • Znajomość budowy, konfiguracji i eksploatacji sprzętu komputerowego

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami rodziny Windows, Linux

  • Doświadczenie w administrowaniu urządzeniami serwerowymi

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość systemu: HIS firmy CompuGroupMedical min. 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z systemami medycznymi firmy CompuGroupMedical (Clininet, Netraad, Ster)

  • Bardzo dobra organizacja pracy (terminowość w wykonywaniu zadań, umiejętności radzeniu sobie z niezaplanowanymi zadaniami)

  • Umiejętność tworzenie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Doświadczenie w administrowaniu bazami danych: Sysbase, Oracle

  • Znajomość języka SQL

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole

  • Umowę o pracę

  • Przyjazne warunki pracy

  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

CV oraz list motywacyjny

Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy:

- w Dziale Kadr i Płac ICZMP w Łodzi, Szpital Ginekologiczno - Położniczy

- ul. Rzgowska 281/289 – pok. 5a

- pocztą na adres Instytut CZMP Dział Kadr i Płac 93-338 Łódź, ul. Rzgowska 281/289

- pocztą elektroniczną poprzez przycisk "aplikuj"

Informujemy, że nawiążemy kontakt z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.