Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. systemów informatycznych

PWPW S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

PWPW S.A.

Rybaki 35

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szczegółowy nadzór nad prawidłową eksploatacją systemów i oprogramowania linii produkcyjnych.
  • Projektowanie i czynny udział w budowaniu zmian w istniejących usługach informatycznych.
  • Wdrażanie zmian w usługach informatycznych.
  • Testowanie oraz wdrażanie nowych usług informatycznych.
  • Usuwanie incydentów, problemów ze sprzętem i oprogramowaniem linii produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki to elektromechanika, robotyka, automatyka przemysłowa).
  • Znajomości budowy urządzeń komputerowych.
  • Doświadczenia w optymalizowaniu parametrów ustawień maszyn, kontroli i usuwaniu niesprawności urządzeń w celu utrzymania ciągłości procesów.
  • Znajomości systemów operacyjnych Windows oraz Linux.
  • Podstawowa znajomość SQL i podstaw baz danych.
  • Podstawowa znajomość sieci LAN/WAN.
  • Znajomość zagadnień ITIL.
  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność, systematyczność, terminowość.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Świetna atmosfera.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Doskonałe połączenie komunikacyjne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dyżury lekarza w biurze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Specjalista ds. systemów informatycznych, Rybaki 35, Warszawa