Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Informatycznych

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozwijanie systemów oraz narzędzi IT w obszarze logistyki

  • kontakt z zewnętrznymi operatorami logistycznymi w obszarze IT

  • bieżące wsparcie użytkowników biznesowych w zakresie działania aplikacji

  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych i funkcjonalnych z działaniem aplikacji

  • zgłaszanie i monitorowanie rozwiązywania błędów w aplikacjach

  • organizacja i wykonanie testów akceptacyjnych i integracyjnych nowych funkcjonalności i aplikacji oraz ich wdrażanie

  • przygotowanie koncepcji i dokumentacji do wymagań ustalonych z użytkownikami biznesowymi

  • konfiguracja parametrów systemowych

  • tworzenie instrukcji obsługi aplikacji dla użytkowników

  • przygotowywanie raportów dla użytkowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne

  • 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze IT jako analityk, konsultant lub podobnym

  • zaawansowana znajomość SQL

  • język angielski na poziomie zaawansowanym umożliwiającym codzienną komunikację

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • duże zdolności organizacyjne i koordynacyjne

  • wysokie umiejętności analityczne

  • umiejętność uczenia się i rozwiązywania problemów

  • mile widziana znajomość modułu logistycznego SAP (MM i SD) oraz zagadnień gospodarki magazynowej

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z globalnych firm handlowych w dynamicznym środowisku biznesowym i ambitnym Zespole

  • stały kontakt z międzynarodowym środowiskiem IT

  • aktywny udział w budowaniu i rozwoju aplikacji

  • pakiet szkoleń i możliwości rozwoju w różnych obszarach działalności sieci handlowej

  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną)

  • duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Przewiń do profilu firmy