Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Systemów IT

Bank BPH Spółka AkcyjnaO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie użytkownika końcowego: diagnozowanie i rozwiązywanie incydentów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem
  • instalacja i konfiguracja stacji roboczych: instalacja i konfiguracja oprogramowania - systemów operacyjnych win10, pakietów biurowych, klientów VPN i innego oprogramowania
  • wsparcie przy rozwiązywaniu incydentów związanych z działaniem sieci komputerowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym
  • znajomość konfiguracji systemów klienckich pracujących w środowisku Active Directory, Citrix
  • znajomość automatyzacji procesów, automatyzacji instalacji oprogramowania, skrypty PowerShell
  • znajomość zagadnień sieci LAN, WAN, WIFI
  • znajomość podstaw konfiguracji i zarządzania elementami sieci komputerowej, takimi jak router, firewall, WLAN AP
  • znajomość podstaw konfiguracji systemów serwerowych Windows Server i Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez firmę zewnętrzną
  • pracę w otwartej kulturze, opartej na współpracy, wzajemnym szacunku oraz zaufaniu,
  • możliwość udziału w inicjatywach promujących zdrowy tryb życia oraz wolontariacie
  • atrakcyjny pakiet benefitów, obejmujący m. in. prywatną opiekę medyczną Luxmed dla pracownika i kartę Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Bank BPH Spółka Akcyjna

Bank BPH to wyjątkowe miejsce. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi w organizacji. Dzięki nim rozwijamy się i realizujemy cele. Szczególnie staramy się zapewnić pracownikom nieustanny rozwój ich kompetencji. Dbamy o przyjazne i partnerskie relacje w pracy, pozytywną atmosferę i otwartą komunikację.

Aktualnie strategia i model działania Banku BPH skoncentrowane są na obsłudze portfela kredytów hipotecznych i zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, realizowane dzięki zaangażowanym pracownikom.

Specjalista ds. Systemów IT, Gdańsk