Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów IT

FAMUR S.A.

  • Armii Krajowej 51, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

FAMUR S.A.

Armii Krajowej 51

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Systemy ERP

  • Impuls

  • Oracle

  • PL/SQL

  • IFS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie wdrożonymi systemami ERP

  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów w zakresie rozwoju istniejących i wdrażanych nowych systemów IT

  • tworzenie niestandardowych zestawień i raportów

  • nadzór nad istniejącymi i budowa nowych interfejsów między systemami

  • wsparcie użytkowników – rozwiązywanie zgłoszonych problemów

  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • doświadczenie w administrowaniu systemem ERP

  • wymagana znajomość baz danych Oracle

  • umiejętność programowania PL/SQL

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i kultura osobista

  • umiejętność dzielenia się wiedzą

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość systemu Impuls firmy BPSC lub IFS

  • wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania systemami ERP (studia podyplomowe)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Testy predyspozycji zawodowych

FAMUR S.A.

Jesteśmy holdingiem technologicznym dostarczającym rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy