Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów IT

Volkswagen Group PolskaO firmie

  • Krańcowa 44, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Volkswagen Group Polska

Krańcowa 44

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów IT, we współpracy z innymi działami IT VGP oraz dostawcami systemów

  • Konsultowanie architektury aplikacji i stosu technologicznego we wdrażanych projektach IT (np. Biznesem, Architektami Biznesowymi, Sponsorami Projektów, Dostawcami), w szczególności na etapie ich analizy, projektowania i dokumentacji powykonawczej

  • Prowadzenie dokumentacji architektury IT (w modelu as-is oraz to-be)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub pokrewne),

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku analityka systemów IT lub product ownera

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z bazami danych i hurtowniami danych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji oraz współpracy w zespole

  • Kreatywność, otwartość na szukanie nowych rozwiązań, w tym niekonwencjonalnych

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania priorytetami zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie przez firmę zewnętrzną

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy