Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. systemów jakości BRC, ISO 22000

All Spice Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

5 000 brutto / mies.
  • Rolnicza 457, Łomianki
    Łomianki, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

All Spice Sp. z o.o. Sp. K.

Rolnicza 457

Łomianki

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad dokumentacją systemów jakości

  • Przeprowadzania audytów wewnętrznych

  • Uczestnictwo w kontrolach urzędowych

  • Przygotowanie dokumentacji i firmy do audytów BRC i ISO 22000

  • Uczestnictwo w audytach klientów firmy i w razie potrzeby u dostawców firmy

  • Tworzenie specyfikacji na nowe produkty firmy

  • Kontakt z klientami odnośnie dokumentacji związanych z systemami jakości.

Nasze wymagania

  • Audytor wewnętrzny systemów jakości

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Odbycie dodatkowych szkoleń w zakresie systemów jakości

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie 5000 zł brutto

  • Szkolenia z zakresu systemów jakości

Firma All Spice od 25 lat zajmuje się produkcją przypraw i dodatków funkcjonalnych do żywności. Głównym celem firmy jest dążenie do doskonałości w każdym zakresie. Nasz zespól tworzą ludzie z pasją, dla których jakość i powtarzalność tworzonych rozwiązań są miarą wspólnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy