Oferta pracy

Specjalista ds. systemów jakości

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Fachowe przeprowadzanie kontroli wyrobów gotowych, analiza danych i identyfikacja trendów.

  • Kontrola dostaw surowca mięsnego i nie mięsnego na przyjęciu.

  • Nawiązywanie współpracy z zespołami w zakresie zarządzania produktem i produkcją, aby wykryć i uniknąć ryzyka związane z bezpieczeństwem żywności.

  • Przeprowadzenie analizy przyczyn źródłowych pod kątem wad, niezgodności lub innych niezgodności.

  • Zapewnienie zgodności z zewnętrznymi i wewnętrznymi standardami.

  • Prowadzenie szkoleń dla różnych działów.

  • Rozwiązywanie prostych problemów, a bardziej złożonych raportowanie do bezpośrednich przełożonych.

Nasze wymagania

  • Tytuł licencjata Technologii Żywności, Biotechnologii lub pokrewne.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Umiejętności matematyczne i analityczne.

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel, Word, Outlook i PowerPoint i obsługa komputera.

  • Podstawowa wiedza na temat zapewnienia jakości, bezpieczeństwa żywności.

  • Mile widziana znajomość HACCP oraz standardów BRC, IFS.

  • Samodzielność i kreatywność.

To oferujemy

Zapewniamy dynamiczną pracę w stymulującym, międzynarodowym środowisku, które pozwoli Ci rozwinąć Twoje umiejętności i ukierunkować Twoje talenty. Oferujemy również konkurencyjne wynagrodzenie i benefity w połączeniu z wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery w jednej z największych i najbardziej solidnych firm prywatnych na świecie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Opis stanowiska

Czy kochasz wyzwanie? Uwielbiasz analizować dane i odkrywać zagrożenia? Lubisz szkolić nowych pracowników? Jesteś po studiach i chcesz nabyć doświadczenie w dziale kontroli jakości? Dołącz do zespołu Kontroli Jakości w Nowym Sączu.

Specjalista ds. Kontroli Jakości opracowuje i wdraża procesy, procedury mające na celu poprawę jakości w całej organizacji. W tej roli będziesz współpracować z innymi zespołami w celu identyfikacji i ograniczenia ryzyka. Twoim dodatkowym zadaniem będzie kontrola dostaw surowców mięsnych i wyrobów gotowych. Będziesz współpracować z innymi pracownikami, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów.

Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Salt and Protein firmy Cargill, którego rolą jest dostarczanie zdrowych produktów spożywczych wysokiej jakości szerokiemu gronu klientów, od firm gastronomicznych przez sklepy spożywcze, po producentów i eksporterów.

Przewiń do profilu firmy