Oferta pracy

Specjalista ds. Systemów Komputerowych - IT Help-Desk

Teledeal A.M. Zachwieja sp.j.O firmie

3 500‐5 500 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rekrutacja zdalna

W trosce o Wasze i nasze zdrowie, rozmowy rekrutacyjne prowadzimy online lub telefonicznie.

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem kilkunastu młodych ludzi, którzy z pasją prowadzą sklepy motoryzacyjne Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl. W ostatnim czasie rozwijamy się bardzo dynamicznie i czujemy, że nadszedł czas, by do naszego zespołu sprzedaży dołączyła kolejna osoba.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników z zakresu systemów operacyjnych, sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych używanych w firmie;
  • Instalacja i bieżąca konserwacja sprzętu i oprogramowania;
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie bieżących problemów sprzętowych;
  • Przygotowanie sprzętu komputerowego dla nowych oraz istniejących stanowisk pracy (Instalacja systemów operacyjnych i oprogramowania użytkowego)
  • Udział we wdrażaniu nowego oprogramowania;
  • Udział w tworzeniu instrukcji wewnętrznych oraz systemów raportowania;
  • Przygotowanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych z obsługi sprzętu oraz narzędzi informatycznych;
  • Kontakt z dostawcami sprzętu i oprogramowania;
  • Prowadzenie rejestrów i dokumentacji związanej ze sprzętem i oprogramowaniem;
  • Dbanie o wizerunek zespołu

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne lub wyższe, także studenci ostatnich lat studiów (kierunek: informatyka)
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
  • Bardzo dobra znajomość administracyjna systemów Windows i programów MS Office
  • Znajomość MS Active Directory
  • Znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych
  • Administracyjna znajomość obsługi sprzętu biurowego
  • Podstawowa znajomość zasad funkcjonowania sieci telefonicznych VoIP

Dodatkowo:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Chęć poznawania nowych zagadnień i ciągłego kształcenia się
  • Samodzielność, zdolność szybkiego rozwiązywania problemów

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw systemu Linux
  • Doświadczenie w konfiguracji i administracji usługami hostingowymi (poczta/www/bazy danych)

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwania nowych kwalifikacji zawodowych;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy 3500-5500 zł brutto + premie.
Jeśli czujesz, że dasz radę podjąć to wyzwanie oraz marzysz o pracy, w której będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy, to aplikuj już dziś!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z obowiązującymi przepisami."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy